
Take On Mars: Czerwona planeta z bliska [WIDEO]
![Take On Mars: Czerwona planeta z bliska [WIDEO]](https://staging.cdaction.pl/wp-content/uploads/2025/03/09b51aaf-49d6-42e5-938a-6278bb69ce1c.jpeg)
Kosmicznie nudny dzień dziś mamy, to i materiały spadają z kosmosu. Twórcy Army podrzucili gameplay ze swojego nowego projektu Take On Mars, w którym pilotujemy łazik na czwartej planecie od słońca.
Tak wygląda Take On Mars:

Czytaj dalej
13 odpowiedzi do “Take On Mars: Czerwona planeta z bliska [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Kosmicznie nudny dzień dziś mamy, to i materiały spadają z kosmosu. Twórcy Army podrzucili gameplay ze swojego nowego projektu Take On Mars, w którym pilotujemy łazik na czwartej planecie od słońca.
Gra ma kosztować 10 Euro i w takiej cenie na pewno zdecyduję się na zakup bo wygląda ciekawie, nie ukrywam jednak że o wiele bardziej wolałbym jednak kontynuację Take On: Helicopters.
nano360:|Czekam na recenzję w Blogosferze, bo sam jestem zainteresowany tytułem. 🙂
@nano360|Czekam na recenzję w blogosferze, bo sam jestem zainteresowany tytułem. 🙂
mam nadzieję że gra będzie skomplikowana z całą masą systemów, pod-systemów oraz rozbudowaną klawiszologią. Miło by było też zobaczyć różne losowe zjawiska (co prawda nie wiem co to może być bo tak mnie ma atmosfery, ale na pewno coś się znajdzie)
kurcza bardziej logicznie nie mogłem napisać dodatkowo jeszcze z błędem. Ciekawe czy będą w tej grze elementy sandboksowe jak w ArmA, znaczy się że otwarty teren, wielopoziomowe zadania z dowolną metodą wykonywania.
Przypadkiem marsjańskie lądowniki nie miały sekwencji lądowania zaprogramowanej? Ten symulator nie powinien być raczej symulatorem C++ gdzie wklepujesz kod, a potem oglądasz wyniki? Przecież nikt tam nie ma „całej masy systemów, pod-systemów oraz rozbudowanej klawiszologii” kiedy przychodzi do lądowania, czy jeżdżenia łazikiem. Komendy muszą być maksymalnie proste i krótkie z powierzeniem sporej części funkcjonalności AI, bo uplink z ziemię na marsa jest koszmarnie wolny. 🙂 😉
@SkywalkerPL|Jako symulatora C++ polecam zapoznać się ze stareńką produkcją „Colobot”. Bardzo przyjemnie tam rozwiązano wplecenie programowania w rozgrywkę.
@burakgalazka Wszystko fajnie, tylko na Marsie jest atmosfera. Gdyby jej nie było to niebo na Marsie wyglądało by tak jak niebo na naszym Księżycu, czyli po prostu czarne
@SeriousBoy – wiem, że jest atmosfera, poprawiłem się w kolejnym komentarzu. Chodziło mi że nie ma powietrza/wody które by powodowały pogodę. Pewnie na marsie też są jakieś zjawiska tylko nie mam pojecia jakie. Dlatego mam nadzieję że Take On ars przybliży mi funkcjonowanie Marsa.
Coś takiego może wciągać? O.o
@burakgalazka – pogrążasz się…|na marsie JEST powietrze, ale jego skład jest taki, że nie dałbyś rady tam oddychać. i jest tam coś takiego jak pogoda – jest wiatr, są burze piaskowe.
mało tego – od tej pogody właśnie zależą misje tych osławionych łazików marsjańskich. bo jeżeli pogoda na Marsie, w rejonie gdzie znajduje sie łazik, znacznie się pogorszy, to gorsza jest widoczność i sygnał radiowy, wobec czego kontrolowanie takiego łazika jest utrudnione, lub nawet niemożliwe.